Eaton, Bursa Otomotiv Zirvesi’nde yer aldı

Eaton, en güncel ürün ve teknolojilerini otomotiv sektörü kullanıcıları ile buluşturmak üzere 29 Eylül’de Bursa’da düzenlenen Otomotiv Zirvesi’ne katılım sağladı.

Tarihindeki en önemli dijital ve yapısal dönüşümlerinden birine sahne olan otomotiv endüstrisinin 29 Eylül 2022 tarihinde Bursa Hilton Otel’de bir araya geldiği etkinlikte, otomotivde dijital dönüşüm, otomotiv montaj hatlarının geleceği, makine emniyeti, üretim, bakım ve enerji verimliliğinde yenilikçi çözümler anlatıldı.

Bursa başta olmak üzere Eskişehir, Kocaeli ve İstanbul bölgesinden 150’nin üzerinde otomotiv üreticisi ve makine imalatçısını ağırlayan etkinlikte Eaton geleceğin otomotiv üretim dünyasına dair önemli ip uçları paylaştı. Eaton Alçak Gerilim Pano Sistemleri Ürün Müdürü Zafer Budak ve Kıdemli Otomasyon Uygulama Mühendisi Ulaş Cihangir’in birlikte sunduğu “Geleceğin Teknolojisi Akıllı Kontrol Panoları” başlıklı oturumda, yüksek seviyede makine ve sistem kapasitesi gerektiren endüstriyel üretim uygulamaları için bilgiler paylaşıldı.

Bunun yanında öğleden sonraki oturumlarda gerçekleştirilen workshop çalışmaları ile kullanıcılar farklı bir deneyim yaşarken, sahada yaşadıkları sorunlar hakkında konusunda uzman Eaton Mühendis ekibina danışarak çözüm ve önerileri dinleme şansı buldular.

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, “Bursa’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde tüm katılımcılara gösterdikleri yoğun ilgi ve alaka için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Günümüzün akıllı fabrikalarına giden yol akıllı sistem ve çözümlerden geçmektedir. Eaton olarak bu noktada öngörülebilir kestirimci bakım sağlayan teşhis sistemlerimiz, enerji verimli ürünlerimiz, kolay devreye alma ve arıza tespiti sağlayan endüstri 4.0 hazır akıllı kablolama ve sistem mimarimiz, verilerin sağlıklı izlenmesi ve aktarılması için yazılımlarımız ile enerji sektöründe uçtan uca hizmet sağlayan bir tedarikçi olmanın gururunu yaşıyoruz,” dedi.